Föremål som liknar fat Plåt
3374 Skålfat
Såld: 350 kr
Såldes den 6 november 2023
6027 Skålfat
bemålad plåt, 1800-talets slut. Längd: 32 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 20 mars 2023
5605 Fat
2 st, Plåt, bemålade. Längd: 32cm
Såld: 600 kr
Såldes den 2 maj 2022
8258 Fat
platinerad plåt, 1930-tal. Diameter: 28cm
Såld: 100 kr
Såldes den 26 oktober 2020
4460 Fat
Plåt, 61x44cm
Såld: 200 kr
Såldes den 13 juli 2020
5536 Brödfat
plåt. Längd: 28 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2019
4164 Värmefat med huv
1800-tal, plåt / porslin, med handtag, längd: 48 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 19 december 2016
5080 Fat
Plåt, Egyptisk motiv, diameter: 75 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 25 april 2016
3408 Brödfat
1800-tal, bemålad plåt, längd: 29 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 23 november 2015